O našej firme - nábytok je umenie
Výroba atypického nábytku. zariadovanie interiérov na mieru. vyrábame schody a drevene schodiska., vstavané skrine a šatníky. kuchynské linky na mieru. Dizajnový nábytok.
zariadovanie interierov, drevene schody, schodiska, vstavane skrine, satniky, vyroba nabytku, kuchyne, nábytok na mieru, dizajnový nábytok
16017
page,page-id-16017,page-template,page-template-blog-small-image,page-template-blog-small-image-php,ajax_fade,page_not_loaded,,side_area_uncovered_from_content,qode-theme-ver-9.5,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive

O našej firme

Malá rodinná firma s tímom plným elánu riešiť nové výzvy....

Sme malá rodinná firma. Avšak máme veľké ambície.
Na slovenskom trhu pôsobíme viac ako 20 rokov. S vývojom trhu sme prispôsobovali našu ponuku práve Vaším požiadavkám. Cez niekoľko predajní so sériovo vyrábaným nábytkom sme napokon sústredili všetky naše sily na zákazkovú výrobu. Aj naďalej zariaďujeme interiéry, ale teraz hlavne na mieru. S pomocou našich dlhoročných obchodných dodávateľov Vám vieme ponúknuť ideálnu kombináciu sériovo vyrábaného, a cenovo dostupnejšieho nábytku a nami na mieru vyrobeného.

 

Sme pre vás k dispozícii v kancelárii v Bánovciach nad Bebravou. Kde si pri dobrej káve :) prejdeme Vaše predstavy a budeme sa snažiť ich naplniť. Alebo sa stretneme priamo v priestore, ktorý potrebujete zariadiť.

 

Tešíme sa na stretnutie s Vami.

 

Kedže veľa času trávime vo výrobe, alebo u zákazníkov, je potrebné pred návštevou u nás dohodnúť termín. Aby mal na Vás čas práve ten, ktorého potrebujete.

 

 

———————–
tím Interiér

No posts were found.