vstavané skrine - šatníky - nábytok je umenie
Vstavané skrine, šatníky – najlepšie využitie úložného priestoru
skrine na mieru
209
page,page-id-209,page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,ajax_fade,page_not_loaded,,side_area_uncovered_from_content,qode-theme-ver-9.5,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive

vstavané skrine – šatníky

skrine na mieru

Vstavané skrine, šatníky – najideálnejišie využitie úložného priestoru

 

maximálne využitie priestoru – priestor viete využiť do najmenšieho detailu.

vizuálna stránka – jednoduché a zároveň dominantné

funkčnosť – každý centimeter vstavanej skrine bude slúžiť Vám.

životnosť – kvalitné materiály, nadčasovosť v dizajne a variabilita využitia zabezpečia, že vaša vstavaná skriňa Vám bude slúžiť veľa, veľa rokov…

 

posuvne dvere vstavana skrina

Posuvné dvere majú hliníkové rámy od overených dodávateľov. Efektným doplnkom vstavaných skríň na dverách je lakované sklo – LACOBEL v rôznych odtieňoch. Samozrejme zrkadlá použité v časti alebo po celej ploche posuvných dverí.

 

Vstavané skrine na mieru Vám umožnia veľa riešení pre rôzne priestory a interiéry. Každý šatník sa vyrába na mieru a prispôsobuje Vašim požiadavkám a potrebám. tým vieme zabezpečiť najlepšiu funkčnosť a ideálny dizajn.

Najvhodnejším materiálom na výrobu rámu vstavaných skríň je hliník, ktorý v porovnaní s ostatnými materiálmi je oveľa odolnejší, ľahší, pevnejší a krajší.

 

Vstavané šatníky na mieru sú ideálnym spôsobom, ako skĺbiť funkčnosť a estetiku podľa individuálnych požiadaviek zákazníka.

 

Aby sme dosiahli čo najlepší výsledok je potrebné správne navrhnutie. Aj keď sa zdá, že vstavaná skriňa je jednoduchá, opak je pravdou. “NA MIERU” ju nerobí iba rozmer, ale hlavne množstvo dizajnových variácií a ponúkaných doplnkov, ktorými sa dá doplniť. Je to na Vás, a my Vám s tým radi pomôžeme,  ako bude vyzerať tá Vaša vstavaná skriňa.

  •  vnútorné vybavenie vstavanej skrine – policový systém, vešanie, zásuvky
  • šatníkové dvere s posuvným systémom.Posuvný systém tvoria vodiace koľaje, v ktorých sa pohybujú ložiskové mechaniky upevnené na rám dverí, ten je funkčne súčasťou posuvného systému. U nás Vám pomôžeme s výberom správneho kovania, ktoré bude najlepšie spĺňať požiadavky pre daný priestor.
  • rôzne doplnky do skrine – zvyšujú komfort používania

 

 

vybavenie satnik vstavana skrina

 Vstavaná skriňa ako dominanta priestoru !!! ???

Vstavaná skriňa býva vďaka svojim rozmerom často dominantným prvkom interiéru, ktorý tak môže výrazne zmeniť jeho vzhľad a pretvoriť atmosféru.
Môže, ale nemusí tomu tak byť. Kreativitou si môžete zabezpečiť maximálne oživenie priestoru. Alebo iba nenápadne doplniť jestvujúci dizajn.

 

pozrite si vstavané šatníky a skrine v galérii